Naprawa płyt indukcyjnych – wysyłkowo i w Krakowie

Naprawiamy elektronikę w płytach indukcyjnych. Wysyłkowa naprawa płyt indukcyjnych. Kraków os. Oświecenia 22a

Części do płyt indukcyjnych

Prowadzimy sprzedaż części do płyt indukcyjnych takich producentów jak: AEG, Electrolux, Küppersbusch, Teka, Zanussi. W sprzedaży posiadamy także części do innych urządzeń tych firm.

W naszej ofercie znajdują się między innymi szkła (szyby) ceramiczne, generatory (moduły) indukcyjne, zasilacze, panele sterowania, cewki indukcyjne, wentylatory i wiele innych. Poza częściami dostępnymi od ręki w naszym sklepie (kontakt), możemy ściągnąć na zamówienie każdą część jaka istnieje na rynku.

Zamawianie części do płyt indukcyjnych

Aby zamówić części należy wcześniej odpisać jak najwięcej danych z tabliczki znamionowej urządzenia. W przypadku płyt indukcyjnych, tabliczka znamionowa najczęściej znajduje się od spodu. Najistotniejsze informacje to model sprzętu, numer wersji, numer PNC, numer seryjny. Dobrym rozwiązaniem jest zrobienia zdjęcia tabliczki i przesłanie go do nas. Ponieważ każdy producent ma swój sposób oznaczania urządzeń, mając zdjęcie tabliczki będziemy w stanie wybrać z niej informacje, które są nam potrzebne do dokładnego zidentyfikowania sprzętu. Wszystkie zamówienia i zapytania o cenę, należy kierować na adres kontakt@pogotowie-agd.pl. Poza informacjami dotyczącymi sprzętu, należy podać adres do ewentualnej wysyłki, numer telefonu, opisać która część ma zostać sprawdzona oraz sposób odbioru (osobiście w sklepie, wysyłka za pobraniem lub wysyłka po przedpłacie).

Sklep

Zapraszamy do naszego sklepu w Krakowie na os. Oświecenia 22a (szczegóły w zakładce kontakt).

Zamienniki

W przypadku drogich części, spróbujemy dobrać zamiennik od innego producenta. Zamienniki które oferujemy są pełnowartościowymi odpowiednikami. Oferowane zamienniki często są tym samym produktem różniącymi się jedynie etykietą i ceną wynikającą z polityki producenta sprzętu.

W przypadku modułów elektronicznych proponujemy zaznajomić się z nasz ofertą naprawy modułów w płytach indukcyjnych.

Części zamienne Teka

Części zamienne Teka

Części zamienne Zanussi

Części zamienne Zanussi

Części zamienne Kuppersbusch

Części zamienne Kuppersbusch

Części zamienne Electrolux

Części zamienne Electrolux

Części zamienne AEG

Części zamienne AEG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

, , , , , ,

Comments are currently closed.