Naprawa płyt indukcyjnych – wysyłkowo i w Krakowie

Naprawiamy elektronikę w płytach indukcyjnych. Wysyłkowa naprawa płyt indukcyjnych. Kraków os. Oświecenia 22a

Gwarancja i reklamacje

Staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Aby zapewnić klientów o naszej solidności, udzielamy na nasze usługi rocznej gwarancji. Każda reklamacja jest przez nas przyjmowana i rozpatrywana indywidualnie.

Każda płyta po naprawie jest przez nas dokładnie sprawdzana, jednak pomimo wszelkich starań może się zdarzyć wada którą ciężko zauważyć. Ponieważ zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów, zachęcamy do kontaktu w sprawie ewentualnych napraw w ramach udzielanej na nasze usługi gwarancji. W przypadku naprawy w ramach gwarancji, klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wysyłki, robocizny czy części.

Ponadto, w upływie okresu gwarancji lub w przypadku kolejnej usługi dotyczącej naprawianej przez nas wcześniej płyty, udzielamy dla stałych klientów atrakcyjnych rabatów.

Reklamacje należy zgłaszać pod numerem telefonu +48 692 460 730

Ogólne warunki udzielania gwarancji na usługi

  1. Gwarancja obejmuje zakres usług wykonanych i elementów wykorzystanych w trakcie naprawy. Nie obejmuje innych obszarów urządzenia, które nie podlegały naprawie.
  2. Podstawą do udzielenia gwarancji jest paragon fiskalny wystawiony za wykonaną usługę lub odnalezienie wpisu w bazie danych naszej firmy dotyczącego przedmiotowej naprawy (najczęściej wystarcza podanie numeru telefonu).
  3. Nasza firma wykonuje naprawy reklamacyjne na swój koszt.
  4. Reklamacje na usługi muszą zostać zgłoszone telefonicznie pod numerem telefonu 124466243 lub 692460730 lub mailowo kontakt@naprawaplytindukcyjnych.com
  5. Reklamację należy zgłosić bezzwłocznie ponieważ terminem wiążącym będzie dzień jej zgłoszenia, a nie podawany dzień wystąpienia usterki (co może mieć znaczenie w przypadku kończącego się okresu gwarancji)
  6. Gwarancja na wykonywane przez nas usługi obejmuje 6 miesięcy od daty wykonania naprawy lub wysłania paczki w przypadku naprawy wysyłkowej.

 

Regulamin świadczenia usług obowiązuje od dnia 1 lipca 2013r i nie działa wstecz tj. dotyczy napraw wykonywanych od tego dnia.