Naprawa płyt indukcyjnych – wysyłkowo i w Krakowie

Naprawiamy elektronikę w płytach indukcyjnych. Wysyłkowa naprawa płyt indukcyjnych. Kraków os. Oświecenia 22a

O serwisie

FU DNB-TECH
os. Oświecenia 22a
31-636 Kraków

Serwis AGD Kraków, os. Oświecenia 22a

Nasz firma powstała w wyniku chęci stworzenia niezawodnego serwisu AGD, stawiającego czoła najtrudniejszym problemom. Staramy się rozwiązywać problemy nierozwiązywalne. Skupiamy się przede wszystkim na naprawie sprzętu AGD, a w szczególności elektroniki w tych urządzeniach.

Staramy się nie stać w miejscu i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Plany rozwoju z roku na rok są realizowane z dużym powodzeniem. Przez kilka lat funkcjonowania firmy (od roku 2010), udało się zatrudnić kolejnych techników, przenieść do dużo większego lokalu z zapleczem, otworzyć sklep z częściami zamiennymi, nawiązać współpracę z producentami.

Zakres usług

Naprawiamy sprzęt AGD każdego rodzaju w tym odkurzacze, mikrofalówki, lodówki, pralki, zmywarki, piekarniki, płyty grzewcze, a w szczególności płyty indukcyjne. Wykonujemy naprawy gwarancyjne producentów takich jak Electrolux oraz Teka. Naprawy pogwarancyjne wykonujemy bez względu na markę sprzętu. Zlecenia przyjmujemy telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Dla klientów, na czas naprawy, wypożyczamy za darmo płyty zastępcze.

Sprzedaż części zamiennych

Sprzedaż części zamiennych AGDProwadzimy sprzedaż części zamiennych sprzętu AGD różnych producentów. Posiadamy w ofercie ponad 1000 produktów. (więcej szczegółów: sprzedaż części zamiennych)

Sprzęt który naprawiamy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w zakresie kompleksowych usług:

Autoryzowany serwis TEKA

Autoryzowany serwis TekaPosiadamy autoryzację firmy Teka. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu AGD tego producenta na terenie Krakowa i w promieniu 100km od siedziby serwisu. Z tego powodu jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem części zamiennych.

Obszar działania

Pod ogólnopolskim numerem 692460730 mogą państwo zgłosić usterkę, a nasi technicy przyjadą do państwa w miastach takich jak Kraków, Łódź, Trójmiasto, Warszawa

Producenci

W ramach usług pogwarancyjnych naprawiamy urządzenia praktycznie wszystkich producentów, w tym między innymi: AEG, Amica, Ardo, Ariston, Bauknecht, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Electrolux, Fagor, Gorenje, Hoover, Ignis, Indesit, Mastercook, Mora, Polar, Samsung, Siemens, Teka, Whirlpool, Wrozamet, Zanussi.

Obsługa firm

Zajmujemy się także kompleksową obsługą firm. Specjalnie dla państwa przygotujemy indywidualną ofertę dotyczącą wszelkich usług związanych ze sprzętem AGD. Przykładowe usługi jakie wykonujemy:

  • Przegląd i czyszczenie sprzętu AGD
  • Dostarczenie nowego sprzętu AGD na zamówienie
  • Transport i odbiór starych urządzeń do utylizacji wraz z wystawieniem odpowiedniego oświadczenia
  • Naprawa sprzętu AGD

Dodaj komentarz