Naprawa płyt indukcyjnych – wysyłkowo i w Krakowie

Naprawiamy elektronikę w płytach indukcyjnych. Wysyłkowa naprawa płyt indukcyjnych. Kraków os. Oświecenia 22a

Serwis płyt Mastercook

SAMSUNGNasz serwis wykonuje pogwarancyjne naprawy płyt indukcyjnych Mastercook. Pomimo iż nie jesteśmy oficjalnym ani autoryzowanym serwisem Mastercook’a, to posiadamy duże doświadczenie w naprawie tych płyt. W zdecydowanej większości przypadków udaje nam się naprawić uszkodzone moduły. Dlatego jeżeli Autoryzowany Serwis Mastercook stwierdził wymianę jednego lub dwóch modułów to zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Doskonale znamy modele I3D4R, ID622S, ID64S i wiele innych. Posiadamy magazyn części zamiennych dostępnych od ręki, co skraca czas wykonania naprawy.

Częste usterki z jakimi spotykamy to:

  • spalona płyta po złym podłączeniu
  • płyta nie wykrywa garnków
  • panel sterowania nie reaguje
  • wybija bezpieczniki
  • panel sterowania piszczy ale nic się nie wyświetla

Po naprawie poinstruujemy jak prawidłowo podłączyć płytę lub na terenie Krakowa możemy sami ją zamontować. Wykonujemy także same montaże płyt indukcyjnych. Nasi technicy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia, dzięki czemu możemy po zamontowaniu nowego sprzętu wykonać odpowiedni wpis do karty gwarancyjnej wraz z pieczątką.

Serwis płyt Mastercook

Na czas wykonywanej naprawy możemy wypożyczyć płytę zastępczą (w zależności od dostępności płyt w serwisie) całkowicie za darmo. Naprawy płyt indukcyjnych wykonujemy w naszym warsztacie ze względu na skomplikowanie napraw. Naprawa taka wymaga odpowiednich warunków warsztatowych, które mamy zapewnione w naszym serwisie i które wpływają na czas wykonania usługi. Mając dostęp do magazynu potrzebnych części „pod ręką”, jesteśmy w stanie naprawić płytę indukcyjną znacznie szybciej. Trzeba wziąć pod uwagę że naprawa elektroniki w płytach indukcyjnych (w tym Mastercook) zazwyczaj wiąże się z wymiana sporej ilość elementów elektronicznych i ciągłymi pomiarami. Serwisujemy także inny sprzęt AGD który naprawiamy u klienta na miejscu.

Naprawa wysyłkowa

Dla klientów spoza Krakowa, oferujemy naprawę wysyłkową. Posiadamy umowę z firmą kurierską, dlatego płytę należy jedynie spakować i poczekać aż kurier ją odbierze. Gdy płyta trafi na nasz warsztat, diagnozujemy usterkę, a następnie oddzwaniamy do klienta z informacją o kosztach. Po zatwierdzeniu kosztów przez klienta, kontynuujemy naprawę, po czym odsyłamy za pobraniem lub po przedpłacie.

Nasza firma nie jest Autoryzowanym Serwisem Mastercook

Zajmujemy się jedynie naprawami pogwarancyjnymi tego producenta. Posiadamy duże doświadczenie w tej dziedzinie dzięki dużej ilości sprzętu jaka do nas trafia, odpowiedniej wiedzy z zakresu elektroniki oraz w przypadku niektórych naszych techników dzięki wcześniejszej pracy w Autoryzowanym Serwisie Mastercook.

Comments are currently closed.